Misyon/Vizyon

Misyonumuz
Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak, ürünlerimizi sizlere en hızlı ve en güvenli şekilde, uygun fiyatlar ve kalitesiyle sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.


Vizyonumuz
Güçlü markalarımızın ürünleriyle ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde sizlere sunarak, servis hizmetimizle de en yüksek kalite standartlarında sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Çalışanlarımız biz bir aileyiz...

volpar

Kurucu

1a
Halil İbrahim Köse
Kurucu

Yönetim

1a
Haluk Köse
Genel Müdür
1a
Hale Köse
Genel Müdür Yardımcısı

Satış Müdürü

1a
Cengiz Yazıcı
Ürün ve Satış Müdürü cengiz@volpar.com.tr
1a
Engin Üngör
Satış Müdürü Yardımcısı engin@volpar.com.tr

Satış Temsilcileri

1a
İsmail Eğri
Satış Temsilcisi ismail@volpar.com.tr
1a
Ramazan Güler
Satış Temsilcisi ramazan@volpar.com.tr
1a
Serkan Çelik
Satış Temsilcisi serkan@volpar.com.tr
1a
Berke Köse
Satış Temsilcisi berke@volpar.com.tr
1a
Doğan Durak
Satış Temsilcisi dogan@volpar.com.tr
1a
Batuhan Gümüştaş
Satış Temsilcisi batuhan@volpar.com.tr

Finansal İşlemler

1a
Maya Gürzlü
Finans Müdürü maya@volpar.com.tr
1a
Şeyma Vuraler
Muhasebe muhasebe@volpar.com.tr

Bilgi İşlem

1a
Gökhan DURUK
Yazılım Uzmanı gokhan@volpar.com.tr

Depo

1a
Faruk Küçük
Depo Sorumlusu
1a
Şaban Topuz
Depo Personeli
1a
Orhan Kılıç
Şöför

Sekreter

1a
Nesrin Bayramusta
Sekreter